3 powody, dla których warto wybrać umywalkę stawianą na blacie

Podczas poszukiwań umywalki do łazienki twoją uwagę przykuł model stawiany na blacie? Taka wersja jest jednym z  największych hitów ostatnich lat. Na dodatek ma całkiem sporo zalet, które zdecydowanie warto poznać przed zakupami. Sprawdź, dlaczego umywalka nablatowa może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Porządek w łazience

Wysoki rant umywalki sprawia, że podczas mycia rąk woda znacznie rzadziej jest rozpryskiwana wokół miski. Dzięki temu na blacie nie powstają tak często zacieki, a codzienne porządki w łazience z pewnością zajmą mniej czasu. Umywalki nablatowe ze względu na podwyższone brzegi świetnie sprawdzają się również podczas np. prania ręcznego bądź mycia włosów. Należy jednak liczyć się z koniecznością czyszczenia umywalki również na zewnątrz.

Miejsce w szafce

Umywalki stawiane na blacie to świetna opcja dla osób, którym zależy na możliwie jak największej ilości przestrzeni w szafce. Taki model znajduje się w całości powyżej linii blatu, a jedynie syfon wymaga odrobiny przestrzeni. Z kolei na samym blacie również można liczyć na więcej miejsca niż w przypadku wielu innych modeli. Jest to szczególnie ważne w przypadku niezbyt dużych łazienek.

Stylowy wygląd

Jedną z największych zalet umywalek nablatowych jest ich design. Można zdecydować się na zwykłe białe modele w standardowym kształcie, ale w ofercie internetowego sklepu superlazienki.pl nie brakuje także znacznie bardziej oryginalnych propozycji. Nietypowy kształt miski czy też zewnętrzna część w ciekawym kolorze bądź ze zdobieniami z pewnością zrobią niemałe wrażenie.