Co zrobić, by Twoje rzęsy były dłuższe?

Możesz być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że pomimo niezliczonych produktów na rynku, które obiecują dłuższe rzęsy, nie ma żadnego prawdziwego sposobu, aby uzyskać je. Przynajmniej nie na stałe. Teoretycznie można osiągnąć dłuższe rzęsy poprzez półtrwały lub nawet trwały makijaż-ale jest to dość drastyczne rozwiązanie, z nie wiele plusów i kilka potencjalnych minusów.

 

Oto niektóre z najbardziej popularnych wskazówek, że ludzie często wspominają podczas burzy mózgów sposobów, aby uzyskać dłuższe rzęsy:

-Kupić tusz do rzęs ze środkiem pogrubiającym w nim (jak włókna) i umieścić go na górze swojego zwykłego tuszu do rzęs.

-Zastosuj olej rycynowy (gęsty olej pochodzący z rośliny rącznika) jako odżywkę do rzęs na noc przed snem

-Bierz biotyny suplementy regularnie

Rzecz w tym, że żadna z tych rzeczy rzeczywiście nie uczyni, że Twoje rzęsy będą dłuższe. Jedynym sposobem, aby to zrobić jest z kombinacji cierpliwości i czasu. To trwa około pięciu miesięcy, aby rzęsy mogły w pełni rosnąć od korzenia do końcówki, więc jeśli próbujesz nowych sztuczek, aby Twoje rzęsy wyglądały na dłuższe w krótkim okresie czasu, trzeba będzie utrzymać każdą sztuczkę, którą próbujesz przez co najmniej cztery miesiące, zanim zobaczysz jakiekolwiek wyniki. Więcej na temat urody znajdziesz na stronie https://vibeglow.pl/