Co sprawdzi się zamiast torebki? Trzy modne propozycje dla kobiet

Większość kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez torebki. Niezbędne drobiazgi możesz jednak przechowywać nie tylko w kopertówkach, listonoszkach i innych popularnych modelach. Równie dobrze mogą sprawdzić się zupełnie inne rozwiązania. Przekonaj się, jakie modne produkty mogą być świetną alternatywą dla torebek.

Plecak

W szafie modnej kobiety na pewno powinny pojawić się plecaki damskie. Od dobrych kilku sezonów jest to absolutny must-have. Niekoniecznie oznacza to jednak typowo sportowe modele. Obecnie w modzie są małe bądź średnich rozmiarów plecaki w bardzo kobiecym stylu. Można sięgnąć przykładowo po wersję w kolorze pudrowego różu czy też z eleganckim pikowaniem. Plecaki świetnie sprawdzają się w sytuacji, gdy ważna jest pełna swoboda rąk, czyli np. podczas zakupów bądź spaceru z dzieckiem.

Nerka

Ciekawą alternatywą dla niewielkich kopertówek i listonoszek mogą być nerki. Również ten element damskiej garderoby przeszedł w ostatnich latach niemałą metamorfozę, dzięki której nabrał znacznie bardziej kobiecego charakteru. W ofercie internetowego sklepu EdiBazzar można bez problemu znaleźć modele z pikowanym wzorem, motywem wężowej skóry, cekinami czy też biżuteryjnymi akcentami.

Saszetka

Pełną swobodę rąk i stylowy wygląd może zapewnić również saszetka, która całkiem niedawno zaliczyła udany powrót do świata damskiej mody. W niewielkiej torebeczce noszonej przez ciało bądź na szyi z pewnością zmieszczą się najważniejsze drobiazgi. Na dodatek saszetki nie zajmują zbyt dużo miejsca np. w bagażu, a także chronią przed przeciążaniem ciała z powodu dźwigania zbyt dużego ciężaru.