Dla kogo będzie idealny skok spadochronowy w tandemie?

Skoki spadochronowe to niesamowita przygoda i ekstremalny sport, na który ma ochotę niejedna osoba. Podstawową wersją “dla zielonych” jest skok w tandemie, z tandem pilotem. Dowiedz się o nim więcej i skocz – albo spraw przyjemność swoim bliskim.

 

Skok w tandemie dla najbardziej początkujących

Skok w tandemie to idealne rozwiązanie dla osoby, która nigdy wcześniej nie miała okazji skakać ze spadochronem, ale chciałaby spróbować swoich sił w tym sporcie. Pierwszy raz oczywiście może być trudny, a z całą pewnością będzie obfitował w emocje.

Dlatego też warto skorzystać z obecności profesjonalnego trenera, do którego będzie przyczepiony początkujący skoczek. To tandem pilot będzie odpowiedzialny za bezpieczeństwo lotu i lądowania. A co za tym idzie, osoba początkująca może po prostu rozkoszować się lotem i dowiedzieć, czy w ogóle chce kontynuować ten sport.

 

Dla najmłodszych i najstarszych

Skoki w tandemie nie stawiają zbyt wielu wymagań przed osobą początkującą. Aby się na nie zdecydować, wystarczy mieć tylko odpowiedni wzrost (powyżej 120 cm) i wagę mniejszą niż 110 kg. To wystarczy! Dzięki temu na taki rodzaj rozrywki mogą zdecydować się nawet dzieci i młodzież, albo osoby starsze. Skoki w tandemie są więc dosłownie dla każdego.

 

Nietypowy prezent

Skok w tandemie to także ciekawy pomysł na prezent dla kogoś, kto zawsze o tym marzył, a nigdy wcześniej nie miał ku temu okazji. Będzie z całą pewnością zachwycającą przygodą i sprawi, że ten upominek zapadnie w pamięć na długo.