Do czego stylizować buty na platformie?

Buty platformowe są odważnym oświadczeniem mody i mogą być stylizowane na wiele sposobów. Jedną z najważniejszych rzeczy do zapamiętania jest to, że buty na platformie zawsze będą zwracać uwagę na Twoje stopy, więc jeśli masz na sobie wiele innych elementów, które mają silny wpływ wizualny, prawdopodobnie powinieneś stonować buty na platformie. 

 

Buty platformowe są swego rodzaju zszywką modową; są wszędzie i często występują w wielu różnych stylach. Od wysokich obcasów po buty bojowe, każdy ma swoje ulubione. Buty na platformie mogą dodać wysokości, nadać strojowi ostry klimat lub po prostu wyglądać naprawdę fajnie. Jednak te poręczne buty mogą być trudne do stylizacji. Platformy mogą sprawić, że osoba wydaje się wyższa lub większa niż jest w rzeczywistości, co nie zawsze jest dobrą rzeczą. Ważne jest, aby mieć odpowiedni fundament dla swoich platform, abyś nie wyglądała, jakbyś miała się zaraz przewrócić! Idealne buty mogą zmienić Twój wygląd, ale co to jest? Co sprawia, że świetny fundament dla butów platformowych?

Oto kilka wskazówek:

-Zachowaj spodnie wystarczająco długie, aby zakryć platformę.

-Szeroki pasek może pomóc zrównoważyć dodatkową wysokość platformy.

-Spróbuj założyć parę prostych obcasów na platformie, aby nie były zbyt wysokie.

-Krótsza spódnica sprawi, że Twoje nogi będą wyglądały na dłuższe i szczuplejsze.

-Chcesz nosić coś z objętością wokół bioder i ud, ponieważ to zrównoważy długość twojej dolnej połowy, jeśli nosisz ją z czymś krótkim.

Więcej na temat mody znajdziesz na stronie https://makeupio.pl/