Implanty zębowe

Zadbane zęby to nasza wizytówka. Jednak czasami z różnych powodów zmuszeni jesteśmy do wyrwania zęba. Na szczęście nie oznacza to, że przez resztę życia będziemy musieli funkcjonować z brakami w uzębieniu. Piękny uśmiech odzyskać możemy bowiem dzięki implantom zębowym, które są nowoczesnym rozwiązaniem, dającym bardzo naturalny efekt…

Komponenty najwyższej klasy

Czym tak naprawdę są implanty zębowe? To małe, tytanowe śruby, które mocowane są w kości szczękowej po to, aby zastępowały korzeń zębowa. Następnie umieszczane są na nich koronki – porcelanowe lub ceramiczne. Ich odcień dobierany jest pod zęby naturalne, dzięki czemu uzyskujemy naturalny efekt, a implant niczym się nie różni od pozostałych zębów. Stosowane implanty Lublin zębowe cechują się wysoką jakością, która ma przełożenie na trwałość materiału i ogólny komfort posiadacza.

Szybko i bezboleśnie

Wielu osobom implanty zębowe kojarzą się z bólem, który rzekomo musi towarzyszyć wszczepianiu śruby. Ale nic bardziej mylnego, ponieważ zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym i pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. A zalecenia po zabiegu niewiele różnią się od tych, jakie otrzymujemy po wyrwaniu zęba… Niewątpliwie dużą zaletą implantów jest ich stałe przytwierdzenie i niezawodność, o której trudno mówić w odniesieniu do protez, które są wyjmowane. Dlatego choć wszczepienie implantu zębowego jest dość kosztowne, to warto się na nie zdecydować, jeśli chcemy cieszyć się pięknym uśmiechem i zapomnieć o problemach, jakie przysparzają wyjmowane mostki czy protezy… Lublin to doskonałe miejsce nie tylko do zwiedzania, ale również do zadbania o swojej uzębienie w cieszących się wysoką renomą gabinetach stomatologicznych! Skorzystaj z możliwości jakie daje leczenie implantologiczne i zyskaj pewność siebie!