Jak zrobić idealne smokey eyes?

Jak zrobić perfekcyjne smokey eyes? Dla wielu, przydymione oczy są onieśmielające. Jednak mogą one być szybkim i łatwym sposobem na nadanie wyrazu twarzy bez konieczności wykonywania zbyt dużego makijażu. 

 

Przydymione oczy sprawdzą się w przypadku niemal każdego kształtu oka i każdego rodzaju cery oraz odcienia skóry, od najjaśniejszego z bladych do najgłębszego z ciemnych. Wystarczy kilka wybranych produktów do makijażu i pędzli, aby stworzyć olśniewający wygląd w kilka minut. Kluczem jest rozpoczęcie od podstawowych technik, a następnie dodawanie kolejnych warstw do swojego wyglądu, a nie rozpoczynanie od zbyt dużej ilości produktów i dodawanie kolejnych po tym, jak zdasz sobie sprawę, że nie masz ich wystarczająco dużo. 

Ważne jest również, aby pamiętać, że ten wygląd jest bardziej o kształt niż kolor. Pierwszym krokiem powinno być nadanie oczom kształtu za pomocą płynnego linera, dzięki któremu za każdym razem uzyskasz czystą i wyrazistą linię. Następnie, jako akcentu możesz użyć cienia – najpierw na mniejszym obszarze, aby uzyskać pożądany efekt, a następnie na pozostałej części powieki. Kiedy już opanujesz tę technikę, eksperymentuj z różnymi kolorami, a nawet spróbuj zmieszać je ze sobą, aby stworzyć własne, niepowtarzalne odcienie! Więcej o makijażu znajdziesz na stronie https://allbeauties.pl/ .