Kiedy możesz uzyskać zniżkę w sklepie?

Niektóre sklepy oferują zniżki dla klientów z konkretnymi urodzinami, takimi jak urodziny własne sklepu lub urodziny gwiazdy, na której opiera się maskotka sklepu. Zniżki te są zazwyczaj w formie darmowych artykułów, a nie procentowych rabatów na artykuły.

 

Aby skorzystać z tej zniżki, klient musi posiadać dowód tożsamości, gdzie jest napisana jego data urodzenia. Niektóre sklepy wymagają identyfikacji ze zdjęciem, a inne zaakceptują każdą formę identyfikacji z podanym nazwiskiem, datą urodzenia i adresem klienta.

 

Ciekawa uwaga: niektóre sklepy wymagają, aby klient był obecny w dniu swoich urodzin, ale dają zniżkę w dniu urodzin, nawet jeśli go tam nie było – ale muszą to być jego rzeczywiste urodziny, więc nie można po prostu kupić czegoś wcześniej i wrócić później tego dnia, aby uzyskać zniżkę.

Niektóre sklepy oferują nawet zniżkę w dniu urodzin, jeśli się tam nie urodziłeś i nie możesz udowodnić swojej daty urodzenia, ale możesz udowodnić, że jesteś członkiem ich programu lojalnościowego (a więc podałeś swoją datę urodzenia przy zapisywaniu się na kartę lojalnościową). Warto również sprawdzać czy dany sklep nie robi rabatów lub przecen np. po sezonie. Można wtedy kupić rzeczy nawet 70% taniej. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://clevermedia.pl/