Kontenery na gruz

Faktem jest, że przy pracach budowlanych będziesz potrzebował kontenera na gruz, ale sprawa nie jest taka prosta. Istnieje kilka rodzajów kontenerów na odpady, a ten, który wybierzesz, powinien być dostosowany do rodzaju produkowanych przez Ciebie odpadów, ich wielkości i wagi. Aby uniknąć niepotrzebnych wydatków i znaleźć kontener na odpady w tym samym mieście, w którym mieszkasz, proponujemy skorzystanie z usług świadczonych przez lokalnych dostawców. Jeśli chodzi o kontenery na gruz Wrocław oferuje wiele możliwości zamawiania kontenerów na budowę i nie tylko.

Mówiąc o kontenerach na prace budowlane, możemy podzielić je na główne kategorie.

Kontenery na czysty gruz – to tutaj trafiają połamane cegły, dachówki i kawałki betonu. Kontenery te nie mają ograniczeń co do czasu składowania (z reguły 1-2 tygodnie), transportuje się je na samochodach ciężarowych lub specjalnymi wagonami. Przy zamawianiu takich kontenerów należy podać informację o przybliżonej ilości odpadów powstających podczas prac budowlanych.

Kontenery na gruz zmieszany – kontenery te mogą być stosowane zarówno na gruz czysty, jak i zanieczyszczony (zawierający materiały budowlane, sprzęt AGD i inne rzeczy). Przechowywane są dłużej niż kontenery na gruz (do 2-3 miesięcy).

Jeśli chodzi o kontenery na gruz Wrocław oferuje pojemniki, które nadają się do przeprowadzania remontów w domu lub na podwórku. Występują w różnych rozmiarach i kształtach, a ich dopuszczalna waga wynosi od 2 ton do 20 ton (więcej, jeśli są wyposażone w kółka). Są one wykonane z różnych materiałów, więc różnią się nie tylko ceną, ale także trwałością, wytrzymałością i łatwością użytkowania.

Kontenery na odpady to pojemniki, które łatwo rozpoznać. Ułatwiają segregację odpadów i jednocześnie zmniejszają ryzyko zanieczyszczenia.