Plany wakacyjne

W końcu przybyło moje upragnione lato. Wciąż muszę uczęszczać do swojej roboty, jednakże zaczęłam ostatnio rozmyślać o przyszłych wolnych chwilach. Urlop zaplanowałam na koniec przyszłego miesiąca, więc już za parę tygodni będę w stanie wreszcie wypocząć. Moje wczasy zorganizowałam w taki sposób, że mam pewność, iż będą one wielką przygodą!

Najpierw ze znajomymi planowaliśmy wyruszyć do zagranicznych miejsc. Każdego roku odwiedzamy Bułgarię, a ona wcale mi się nie nudzi, jednakże tym razem woleliśmy zaznać czegoś całkowicie nowego. A może zwiedzilibyśmy bałtyckie morze? Przecież Bałtyk również jest naprawdę atrakcyjnym morzem, a odpoczynek nad nim nie musi oznaczać za każdym razem leniuchowania na piasku. Przy tym aktualnie nie pragnę jakoś oddalać się od swojego kraju, bo przeraża mnie to wszystko, co dzieje się na świecie. Wolę przeczekać ten straszny etap w swoim bezpiecznym kraju.

Urlop przeżyję więc nad Morzem Bałtyckim. Nie będę mimo tego nocować w luksusowym, hotelowym pokoju, ponieważ spróbujemy zarezerwować sobie miejsce na polu campingowym. Wyruszamy ze swoimi namiotami i śpiworami, zakładamy obóz, a następnie robimy sobie małą szkółkę przetrwania. Chcemy wziąć jak najmniejszą ilość gotówki i spróbować przeżyć udane wczasy niskim kosztem. Zamierzamy kąpać się, wylegiwać, spacerować i zwiedzać co bardziej interesujące okolice, za co prawie nic nie zapłacimy.

Jestem tak podekscytowana tym wyjazdem, że od niedawna skreślam dni do wyczekiwanego urlopu. Będziemy podróżować pociągiem, tak więc sama podróż może być dość ciekawa, gdyż ostatnim razem jechałam koleją wiele miesięcy temu. A najważniejsze jest to, iż nareszcie będę mogła spędzić więcej wolnych dni ze swoimi przyjaciółmi. Ubóstwiam ich, więc nasze wczasy z pewnością będą udane!