Serum pod makijaż – jakie wybrać?

W pośpiechu, w jakim codziennie rano nakładamy na twarz makijaż, zdarza nam się zapominać o pielęgnacji skóry. Jednak to nie znaczy, że nie można dbać o skórę i zastosować swój makijaż w tym samym czasie.

Dzięki serum do makijażu, możesz uzyskać dodatkowy zastrzyk nawilżenia i składników odżywczych, nie zaniedbując przy tym krycia, którego potrzebujesz do ważnego wywiadu lub prezentacji. Serum może być stosowane codziennie lub w zależności od potrzeb i łatwo wchłania się w skórę.

To także świetny sposób na przyzwyczajenie skóry do stosowania kremu nawilżającego i zbudowanie fundamentu pod lepsze nawyki pielęgnacyjne.

Istnieje tak wiele różnych rodzajów serum dostępnych na rynku, że może być trudno wybrać ten, który jest dla Ciebie odpowiedni! Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci znaleźć serum zapewniające najlepsze rezultaty:

1) Jaki masz typ skóry?

Serum różnią się od siebie w zależności od ich składników. Niektóre zapewniają korzyści przeciwstarzeniowe, podczas gdy inne leczą trądzik lub inne rodzaje skaz. Powinieneś wybrać serum na podstawie tego, co jest twoim głównym problemem w tej chwili i jaki rodzaj składników będzie najbardziej korzystny dla twojego typu skóry. Najlepiej pod makeup sprawdzi się serum nawilżające, które znajdziesz zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://upwoman.pl/